Przedłużanie włosów

Przedłużanie włosów to bezbolesny zabieg, który daje natychmiastowe efekty.

Przedłużanie włosów to bezbolesny zabieg, którego największą zaletą jest natychmiastowy i bardzo wyraźny efekt - niezależnie od metody, jaką jest wykonywany. Do jego przeprowadzenia używa się naturalnych pasm, pozyskiwanych na różnych terenach skąd pochodzi nazwa włosów np. europejskie, rosyjskie, słowiańskie. To także szybka i czasem jedyna deska ratunku dla tych, którzy zdecydowali się na radykalne cięcie, którego żałują, sprawdzi się w przypadku pań, którym zwyczajnie znudziła się fryzura, którą noszą przez lata. Przede wszystkim jakość, struktura i grubość włosa nie zależą jedynie od diety i pielęgnacji. Ogromne znaczenie mają tutaj również geny. A tych zmienić nie sposób.

Przedłużenie i zagęszczenie włosów okaże się więc strzałem w dziesiątkę dla pań, które „od zawsze” mają rzadkie, delikatne włosy.
Nawet pomimo stosowania „złotych środków”, rozmaitych suplementów i kosmetyków „z wyższej półki”. Dzięki przedłużaniu zapomną o kompleksach i poczują się we własnej skórze naprawdę dobrze. A to przełoży się na zwiększenie pewności siebie i pozytywne zmiany na innych płaszczyznach życia. Długie, gęste włosy może mieć każdy – trzeba jednak wybrać odpowiednią metodę, dzięki której uzyskamy naturalny wygląd włosów i estetyczny efekt.

Niezależnie od tego na jaką metodę lub rodzaj włosów się zdecydujemy, efekt uzyskujemy natychmiast.

Jak każdy zabieg, także przedłużanie włosów ma swoje ograniczenia. Pierwszą z nich jest oczywiście kondycja naszych włosów. Dlatego najpierw przeprowadzamy konsultacje trychologiczną, w trakcie której poddajemy włosy i skórę głowy diagnostyce komputerowej z użyciem mikrokamery. Jeśli jest wszystko w porządku możemy przystąpić do zabiegu. Jeśli włosy potrzebują wcześniejszej regeneracji, przygotowujemy propozycje zabiegów pielęgnacyjnych, po których możemy bez obaw o bezpieczeństwo naszych włosów, wykonać zabieg przedłużania lub zagęszczania włosów. Niezależnie od tego na jaką metodę lub rodzaj włosów się zdecydujemy, efekt uzyskujemy natychmiast. Należy jednak wybrać odpowiednią metodę, dzięki której uzyskamy naturalny wygląd włosów i estetyczny efekt. Zabieg wykonujemy trzema metodami. To, która najlepsza jest dla konkretnej osoby, zależy od kilku czynników – stanu, długości, gęstości i preferencji.

Metoda keratynowa.

Keratynowe przedłużanie włosów to najpopularniejsza, a zarazem jedna z najdłużej stosowanych metod. Co ją wyróżnia? • to tzw. metoda "na ciepło". Do przymocowania poszczególnych pasm włosów używa się specjalnej zgrzewarki • spoiwem czy "klejem", który łączy pasma z naturalnymi włosami jest tzw. keratyna. • niektóre opinie na temat tej metody wskazują na fakt, że ciepło niszczy włosy. To prawda, choć w przypadku keratynowego przedłużania temperatura stosowana do zgrzania doczepianych kosmyków z naturalnymi włosami to maksymalnie 180 stopni Celsjusza, czyli o 40-50 stopni mniej niż temperatura, do której nagrzewa się prostownica, • to precyzyjne i naturalnie wyglądające rozwiązanie, ponieważ w tej metodzie stosuje się małe pasemka włosów, a samo łączenie jest prawie niewidoczne, • daje trwałe efekty do 3,4 msc.

Metoda ultradźwiękowa.

To jedna z najnowocześniejszych metod przedłużania włosów. Zasada jest podobna, jak w przypadku metody keratynowej, jednak różni je sposób zgrzewania pasm. • poszczególne pasma łączą się z naturalnymi włosami za pomocą ultradźwięków, czyli tzw. fal akustycznych o wysokich częstotliwościach, a nie jak w przypadku metody keratynowej temperatury.

Metoda Tape on.

Znana również pod nazwą kanapkowa, czyli pasma włosów na kilkucentymetrowej, przezroczystej i lekkiej taśmie, są przyklejane do naturalnych włosów tuż u nasady. Nazwa zabiegu „metoda kanapkowa” najlepiej oddaje istotę tego, w jaki sposób przebiega. Pomiędzy pasma naturalnych włosów wkładane są pasemka tape. Dzięki cieniutkiej, niewidocznej taśmie, miejsca łączenia są niewidoczne i włosy wyglądają bardzo naturalnie. Doczepione włosy tape on można swobodnie poddawać stylizacji, bez obaw o wyrwanie czy widoczne łączenia.

Najczęściej zadawane pytania


Ile włosów należy założyć?
- W zależności od oczekiwanego efektu 60 – 160 pasemek lub w przypadku taśm (kanapek) 8 – 28

Po jakim czasie należy zdjąć włosy?
- W przypadku metody keratynowej i ultradźwiękowej 3,4 miesiące. Po tym czasie włosy zostają zdjęte, przy pomocy specjalnego removera. Podobnie przy metodzie kanapkowej jednak tu czas noszenia jest nieco krótszy, max 2 msc.

Czy krótkie włosy da się przedłużyć?
- Tak jeśli mają minimum 5 cm.

Czy długie, ale cienkie włosy można zagęścić?
- Jak najbardziej, efekt jest bardzo naturalny, możemy nosić rozpuszczone, a także wysoko związane włosy. Maleńkie dodatkowe pasma stają się zupełnie niewidoczne i zapewniają wysoki komfort noszenia.

Co wpływa na cenę?
- To najczęściej zadawane pytanie wynikające z dużej rozbieżności cenowej. Otóż tu największy wpływ ma jakość użytych włosów oraz ich ilość. Przykładowo, jeśli chcemy zagęści włosy często wystarczy nawet 30 pasemek, w przypadku włosów europejskich będzie to koszt jedynie 300zł, taka sama ilość włosów, ale rosyjskich, które strukturą odpowiadają większości klientek będzie kosztowało 600zł. Natomiast koszt włosów słowiańskich jest możliwy do ustalenia jedynie na konsultacji. Ponieważ, są to włosy nie poddane żadnej obróbce, każda kitka ma swój naturalny kolor, długość i wagę co wpływa na jej indywidualną cenę. Przedłużanie ze względu na większą ilość użytych pasemek jest proporcjonalnie droższe. Wpływ ma również zastosowana metoda.

Jak pielęgnować założone włosy?
- Jest oczywiście kilka podstawowych zasad tj. staranne, delikatne czesanie, nawilżanie. Ale to przecież nic niezwykłego w codziennej pielęgnacji naturalnych włosów. Możemy je kręcić, farbować i poddawać zabiegom stylizacyjnym.
Zadzwoń 518 111 981