Stylizacja rzęs i brwi

Przedłużanie rzęs.

Przedłużanie rzęs, to chyba najpopularniejszy zabieg ostatniej dekady. Kobiety od zawsze podkreślały swoją urodę wyrazistym spojrzeniem. Dziś maskara w kosmetyczkach, to rzadkość, zastąpiła ją szczoteczka do rozczesywania doklejonych rzęs Efekty jakie możemy uzyskać są niezliczone… naturalne i eleganckie, spektakularne i szykowne! Możemy dokleić je do rzęs na górnej powiece oraz na dolnej.

Laminowanie rzęs.

Laminowanie rzęs lub lash lift, czyli zabieg na naturalnych rzęsach, nadający im nowy skręt, nasycony ciemny kolor. Podkręcone, ale przede wszystkim głęboko odżywione. Po kilkukrotnym wykonaniu zabiegu rzęsy stają się gęstsze, grubsze i dłuższe o ok. 30%. Zabieg jest bezpieczny dla oka oraz zupełnie bezbolesny, pozwala na głęboki relaks.

Stylizacja brwi.

Oprawa oka, to rzęsy i oczywiście brwi! Pięknie wyregulowane są niczym kropka nad i. Prócz zmieniających się trendów należy pamiętać o idealnym kształcie do każdej twarzy. Właściwa stylizacja opiera się na konkretnych parametrach tj. rozstaw oczu, szerokość nosa itd. Zbędne włoski wyrywamy przy pomocy pęsetki, wosku lub nitki. Czym różnią się te metody? Pęsetkę najczęściej używamy w domu, jest łatwa w użyciu, ale trudno usunąć nią cieniutkie włoski. Przy pomocy wosku pozbywamy się zbędnego owłosienia błyskawicznie i całkowicie. Nitkowanie jest równie dokładne jak wosk, ale o wiele bardziej precyzyjne. Przy pomocy nitki możemy uzyskać idealną linię brwi. Kolejny etap, to koloryzacja, która również musi być odpowiednio dobrana w zależności od karnacji, koloru włosów.

Zadzwoń 518 111 981