Oferta

Konsultacja

Konsultacja, to pierwszy krok w walce o zdrowe włosy.
Sami często nie umiemy określić prawdziwego problemu. Mylimy wypadanie z kruszeniem się włosów. Niewłaściwie dobieramy kosmetyki, pogarszając stan włosów lub co gorsza w ogóle nie dbamy o nie myśląc, że nic nie da się już zrobić. Szczegółowy wywiad jest więc niezbędny do określenia faktycznego problemu. Przy pomocy mikrokamery dokonamy rzeczywistej oraz komputerowej analizy stanu skóry głowy, mieszków włosowych i włosa. Na tej podstawie zostanie przygotowany indywidualny plan pielęgnacyjny.

Zachęcamy do skorzystania na pierwszej wizycie z zabiegu jakim jest peeling trychologiczny, po którym jeszcze raz zostanie przeprowadzona analiza komputerowa. Jest to specjalistyczny peeling do skóry głowy - dokładnie oczyszcza jednocześnie wzmacniając i przyspieszając wzrost włosów. Doskonale przygotowuje skórę głowy do kolejnych etapów. Przeznaczenie: Każdy rodzaj skóry głowy i włosów. Polecany szczególnie do włosów osłabionych, rzadkich, cienkich, wolno rosnących, z tendencją do wypadania.

Specjalistyczny Peeling Trychologiczny

Peeling Trychologiczny jest podstawowym zabiegiem. Dokładne oczyszczenie skóry głowy z wszelkich zanieczyszczeń i nadmiaru zrogowaciałego naskórka. Wzmacnia włosy i przyspiesza ich wzrost. Brak odpowiednio przygotowanej skóry jest najczęstszym powodem nieefektywnych kuracji. Tylko oczyszczona skóra umożliwia przedostawanie się witamin do cebulek. Kolejny krok, to wdrożenie odpowiedniej terapii. Połączenie specjalistycznych zabiegów z domową pielęgnacją to gwarancja sukcesu. Odpowiednie zabiegi poprawiają nie tylko jednorazowo wizualny stan włosów, ale oczyszczają skórę głowy, wzmacniają cebulki, regenerują uszkodzoną łuskę włosa.

Dokładnie oczyszcza skórę głowy z wszelkich zanieczyszczeń i nadmiaru zrogowaciałego naskórka. Umożliwia tym samym przedostawanie się odżywczych preparatów w głąb skóry. Regularne korzystanie z zabiegu przynosi ogrom korzyści, wzmacnia cebulki włosów, pobudza i znacznie przyspiesza ich wzrost. Zalecamy wykonanie go już na pierwszej konsultacyjnej wizycie ponieważ po oczyszczeniu skóry głowy, dokonujemy ponownego badania trychoskopem. Porównanie obu badań zwiększa szansę prawidłowej diagnozy.

Mezoterapia microigłowa Derma Rollerem

Podczas wykonywania zabiegu dochodzi do kontrolowanego mikronakłucia naskórka i skóry właściwej, dzięki czemu na skórze tworzy się sieć mikrokanalików. Zabieg zwiększa absorpcję składników aktywnych aż o 85%, dodatkowo stymuluje najistotniejsze dla zdrowego i młodego wyglądu komórki.

Botox włosów

Botoks włosów to profesjonalny zabieg, którego zadaniem jest odbudowa włosa, jego regeneracja i poprawa kondycji. W efekcie włosy powinny odzyskać blask, być na nowo miękkie i elastyczne, gładkie i delikatne w dotyku. Botox na włosy polega na wtłoczeniu w kosmyki składników odżywczych, które uzupełniają ubytki między korą a otoczką włosa. Preparaty stosowane do botoksu włosów zawierają przede wszystkim kolagen, kwas hialuronowy, jagody acai. Nie ma tutaj toksyny botulinowej, jest to zabieg bezinwazyjny.

Olaplex

Olaplex czyli substancja chemiczna, która tworzy i odnawia zniszczone wiązania. Stworzona przez min. dwóch czołowych naukowców z tytułem doktora, specjalizujących się w materiałoznawstwie i chemii – dr Erica Presslya oraz dr Craiga Hawkera. Zespół ten stworzył substancję zawierającą jeden składnik, wolną od sylikonu i olejków, która łączy zniszczone wiązania włosa w czasie zabiegu chemicznego i po jego zakończeniu, czyniąc włosy silniejszymi, niż były wcześniej. Ten trzyetapowy proces obejmuje opatentowany składnik aktywny, który działa na poziomie molekularnym w celu wykrycia złamań w włosach spowodowanych uszkodzeniami chemicznymi, termicznymi i mechanicznymi.

No.1
Bond Multiplier®

BEGINNING THE REBUILDING

Pierwszy etap odbudowuje uszkodzone więzy disulfidowe i rozpoczyna proces zapobiegania uszkodzeniom i naprawiania włosów.

No.2
Bond Perfector®

PURSUING HAIR PERFECTION

Drugi etap nadal odbudowuje i przywraca wszelkie pozostałości połamanych więzów zapewniających najsilniejsze, najbardziej lśniące i najzdrowsze włosy.

No.3
Hair Perfector®

LASTING PROTECTION AT HOME

Ostatni etap to pielęgnacja domowa. Utrzymanie efektu oraz ochrona przed nowopowstałymi uszkodzeniami.

Bezinwazyjne zagęszczanie/przedłużanie włosów

Przedłużanie i zagęszczanie włosów cieszą się coraz większą popularnością u pań w niemal każdym wieku. Oba zabiegi pozwalają na uzyskanie świeżego i atrakcyjnego efektu, który wygląda naturalnie.
Zabieg wykonujemy trzema metodami: keratynowa, ultradźwięki i Tape On. Pracujemy na najwyższej jakości włosach europejskich, rosyjskich i słowiańskich. Więcej informacji w zakładce przedłużanie/zagęszczanie włosów,

Pielęgnacja rzęs i brwi.

InLei®

Lash Filler jest innowacyjną kuracją całkowicie opatentowaną i wyprodukowaną we Włoszech, co gwarantuje najwyższą jakość produktu, pewność poprawnego wykonania zabiegu, oraz dzięki testom klinicznym najwyższe bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki użyciu produktów uzyskujemy średnio 24% objętości rzęs więcej. Rzęsy zatem po zastosowaniu produktu stają się podkręcone, odżywione, błyszczące, zdrowe i jedwabiście miękkie w dotyku. Spojrzenie staje się podkreślone i bardziej intensywne, bez potrzeby użycia dodatkowych produktów.

BROW BOMBER to rewolucyjny profesjonalny zabieg, stworzony dla brwi i mający na celu uczynienie włosów łuku brwiowego uporządkowanymi, miękkimi, jedwabistymi i odżywionymi.
 
Zadzwoń 518 111 981